Sporty wodne w Rowach

Wakacje nad polskim morzem często kojarzone były z całodziennym odpoczynkiem na plaży ewentualnie dodatkowo wieczorną przechadzką po promenadzie. Jeżeli miejscem noclegu są Rowy to atrakcją mogą być oferowane na pobliskiej plaży sporty wodne. W tej miejscowości każdy znajdzie coś dla siebie, warto zapoznać się z bazą noclegową i udać się tam na urlop. Wakacje nie są czasem, w którym ubieramy wyłącznie stroje kąpielowe. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość ludzi, porównując do choćby paru lat wcześniej, wybiera aktywny wypoczynek. Co więcej, polskie morze coraz bardziej do tych potrzeb się dopasowuje. Ludzie nie chcą już spędzać wakacji leniuchując na plaży i absolutnie nie dotyczy to tylko ludzi młodych. Także osoby starsze szukają rozrywek dla aktywnych a nawet takich, które podnoszą poziom adrenaliny.

Niewątpliwie hitem ostatnich lat stał się kitesurfing. Choć mało która osoba jest w stanie opanować jego zasady w czasie trwania urlopu to już sam fakt ubrania sprzętu daje turystom niesamowitą radość. Dla osób, które szukają rozrywek mniej czasochłonnych dobrą propozycją jest lot ze spadochronem. Polega on na tym iż, motorówka rozpędza się po tafli morza, a osoba przywiązana specjalną uprzężą porusza się za nią wraz ze spadochronem. Dzięki temu wznosi się do góry na bardzo dużą wysokość. Niestety dużym minusem tej rozrywki jest jej koszt. Za kilkunastominutowy rejs niejednokrotnie zapłacić należy kilkaset złotych. Wrażenia są jednak niesamowite – lot pozwala na zobaczenie Rowów z zupełnie innej perspektywy.

W obliczu tych sportów, sportem na miarę tradycyjnego można nazwać jazdę na skuterach wodnych. Choć także ta atrakcja nie należy do najtańszych to jest w zasięgu ludzi odwiedzających te tereny. Dodatkowo sprzęt tego rodzaju pojawia się coraz częściej, dzięki czemu cena za ich wynajem systematycznie spada. Nocleg w Rowach to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają wodne szaleństwo niezależnie od formy jego wykonywania.

One thought on “Sporty wodne w Rowach

  1. Ja nigdy nie próbowałam kitesurfingu chociaż mój mąż mnie namawia, ale jakoś nie mogę się przekonać. Wolę po prostu opalać się na plaży Rowach i kąpać w morzu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>